Odznaczenia

Opublikowano: środa, 20, kwiecień 2016 18:30
Odznaczenie: GODNOŚĆ CZŁONKA HONOROWEGO ZWIĄZKU OSP

Odznaczenie Godność Członka Honorowego nosi się na prawej piersi, 6,5 cm nad prawą górną kieszenią munduru

Odznaczenie: ZŁOTY ZNAK ZWIĄZKU OSP

Odznaczenie Złoty Znak Związku OSP zawiesza się na szyi, podkładając pod kołnierz koszuli, tak aby górne ramię krzyża sięgało węzła krawatu.

Złoty medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa"

Złoty medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" nosi się na lewej piersi, na wstążkach 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

Srebrny medal "Za ZasŁugi dla PoŻarnictwa"

Srebrny medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" nosi się na lewej piersi, na wstążkach, 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

BrĄzowy medal "Za ZasŁugi dla PoŻarnictwa"

Brązowy medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" nosi się na lewej piersi, na wstążkach, 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

Odznaka "StraŻak Wzorowy"

Odznakę Strażaka Wzorowego nosi się po środku lewej górnej kieszeni munduru.

Odznaki MŁodzieŻowej DruŻyny OSP
Odznaka "Za ZasŁugi we WspÓŁzawodnictwie PrzeciwpoŻarowym"

Odznakę Za Zasługi we Współzawodnictwie Przeciwpożarowym nosi się na prawej piersi, 4,5 cm nad prawą górną kieszenią munduru.

Odznaka "Za Wysługę Lat"

Odznakę "Za Wysługę Lat" nosi się jedną aktualną.

Kategoria: