WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE OSP TRÓJCA

Znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji z życia naszej jednostki.
Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Szukaj

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Do pobrania

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Pogoda

Mostly Cloudy

-2°C

Zgorzelec

Mostly Cloudy

Humidity: 82%

Wind: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow -1°C -3°C

  • 04 Jan 2019

    Cloudy 1°C -3°C

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Login Forum

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/otrojca/public_html/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 72

Aktualności

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 192
Opublikowano: czwartek, 11, sierpień 2016 07:40

Trwa finał plebiscytu Gazety Wojewódzkiej na najlepszą jednostkę OSP na Dolnym Śląsku. OSP Trójca zakwalifikowała się do finału. Pomóż nam zdobyć nagrodę!

 

 

W plebiscytach regionalnych walczyło około 220 jednostek. Do finału zakwalifikowało się 40 najlepszych. Teraz wszystkie drużyny walczą o nagrody finansowe. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 3 tys. zł brutto, drugiego 2 tys. zł brutto, a trzeciego 1000 zł brutto. Także jest o co walczyć! Dzięki wygranej będziemy mogli doposażyć naszą jednostkę w brakujący sprzęt.

 

Dlaczego warto oddać na nas głos! Jesteśmy dla Was! Gdy zawyje syrena, zostawiamy wszystko i pędzimy na akcje, po to by ratować Wasze życie, zdrowie i mienie. Od początku roku wyjechaliśmy do 45 zdarzeń. 3 razy braliśmy udział w ćwiczeniach. W tym roku OSP Trójca obchodziła jubileusz 70-lecia istnienia. Zabezpieczamy różnego rodzaju wydarzenia i imprezy. Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców gminy zorganizowaliśmy Dzień Otwartej Strażnicy połączony z Dniem Dziecka. Mało? Obiecujemy, że to jeszcze nie wszystko! Mamy mnóstwo planów, które chcemy zrealizować! Ale w tym potrzebna jest Wasza pomoc...

 

Zagłosujcie na OSP Trójca w plebiscycie Gazety Wojewódzkiej. W tej chwili zajmujemy drugie miejsce. Otrzymaliśmy ponad 600 głosów. Prowadzenie objęło OSP Pastuchów zdobywając ponad 1700 głosów.

 

Możecie głosować na trzy sposoby:

  1. Wysyłając SMS o treści OSPDS.26 na nr 72355. Koszt wiadomości wynosi 2,46. Przy tym sposobie każdy głos mnożony jest razy 10.

  2. Wejdź na stronę: http://wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/osp-trojca,35369,1593321,t,id,kid.html. Zaloguj się na stronę i połącz swoje konto z Facebookiem. Każdy głos mnożony jest raz 2.

  3. Podobnie jak wcześniej wejdź na stronę: http://wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/osp-trojca,35369,1593321,t,id,kid.html. Zaloguj się na stronę i oddaj głos tradycyjnie. Dziennie można oddać 3 głosy.

 

Pokażmy, że umiemy się wspólnie bawić!

 

Ze strażackim pozdrowieniem

 

OSP Trójca!  

Kategoria:

Copyright © 2021 OSP Trójca Rights Reserved.