WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE OSP TRÓJCA

Znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji z życia naszej jednostki.
Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Szukaj

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Do pobrania

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Pogoda

Mostly Cloudy

-2°C

Zgorzelec

Mostly Cloudy

Humidity: 82%

Wind: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow -1°C -3°C

  • 04 Jan 2019

    Cloudy 1°C -3°C

Warning: Parameter 2 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74 Warning: Parameter 3 to modChrome_block() expected to be a reference, value given in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/html/modules.php on line 74

Login Forum

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/otrojca/public_html/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 72

Aktualności

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/otrojca/public_html/templates/dd_fitness_52/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 192
Opublikowano: poniedziałek, 06, czerwiec 2016 10:33

Dzień Dziecka zorganizowany przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Trójcy przyciągnął tłumy. Pogoda dopisała dzieciom, które przez wiele godzin bawiły się na świeżym powietrzu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

 

W niedzielę 5 czerwca Trójca stała się rajem dla dzieci. Na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka. Wszędzie widać było mnóstwo uśmiechniętych i zadowolonych dzieci oraz rodziców. Imprezie towarzyszył Dzień Otwartej Strażnicy, podczas którego całe rodziny mogły poznać historię jednostki, zwiedzić strażnicę, a także Izbę Tradycji.

Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanym zamku. Milusińscy chętnie brali także udział w licznych grach i zabawach przygotowanych przez pełną energii Paulinę Rutkowską. Rodziny zmagały się m.in. w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, jedzenie jabłka na czas, trafianie strumieniem wody do celu czy rzucanie balonami z wodą do celu. Druhowie zorganizowali najmłodszym także kącik plastyczny, gdzie dzieci stworzyły przepiękne prace, a z masy solnej ulepiły strażaków. Wszystkim zabawom towarzyszyło mnóstwo śmiechu i radości.

Było także malowanie buziek, a wszystko dzięki uprzejmości Julii Huzarskiej oraz Ady Sobolewskiej, które zaangażowały się w organizację imprezy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy Dziecięcej Drużyny Pożarniczej oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, działające przy OSP W Trójcy. Nie zabrakło także omówienia zasad pierwszej pomocy przedmedycznej czy prezentacji sprzętu, którym dysponują strażacy. Z dziećmi bawił się również niezwykły gość – Kubuś Puchatek. Maskotkę wypożyczyła firma Pro-Staff.

Każde dziecko otrzymało drobny upominek oraz słodkości. Na mieszkańców czekał także grill. Słodycze zostały ufundowane m.in. przez starostę zgorzeleckiego Urszulę Ciupak oraz sekretarz gminy Zgorzelec Anna Demuth-Majda.

Impreza nie odbyłaby się gdyby nie zaangażowanie lokalnych firm oraz osób o wielkim sercu. Serdeczne podziękowania należą się Nadleśnictwu Pieńsk, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” w Zgorzelcu, firmie PPUH „Płomień” działającej przy ul. Fabrycznej 2A w Zgorzelcu, firmie Citronex, Reporter Young, Gminie Zgorzelec, Lost World Minigolf (ul. Emilii Plater 5 w Zgorzelcu), Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Góerlitz-Zgorzelec, radnemu gminy Zgorzelec Arkadiuszowi Furmaniakowi oraz przewodniczącemu rady gminy Zgorzelec Wojciechowi Dobrołowiczowi oraz Magdzie Szwajca. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Kategoria:

Copyright © 2021 OSP Trójca Rights Reserved.